Betorder 208 Açık – Betorder208 Adresi – Betorder208.com

Betorder 208 adresini kullanmalısınız. Betorder208 adresi aktif olduğunda www.betorder208.com linki de aktif hale gelmiştir.


Betorder 208 sitesi sizi güzel bir hoş geldin bonusu ile karşılıyor. Betorder tarafından sizlere sunulan bu bonus diğer bahis sitelerinin bonuslarına nazaran oldukça iyidir. Miktar olarak değerlendirmek gerekirse bonusun 500 TL olduğunu söyleyebiliriz. Bu bonus yapacağınız ilk yatırım için veriliyor ve bütün bölümlerde geçerli oluyor. Bonustan tam anlamıyla faydalanmak için 500 TL yatırmalısınız. 500 TL yatırmanız durumunda 500 TL de bonus alırsınız. Bu da demek oluyor ki hesabınıza 1000 TL aktarılacak. Hesabınıza aktarılan paranın yarısı bonus olduğu için çevrime tabiidir. Paranın bu kısmını reel para yapabilmek için bonusu çevirmeniz gerekir.

betorder 208

Betorder208 500 TL Bonus Veriyor

Betorder208 sitesinden aldığınız 500 liralık hoş geldin bonusunu kısa yoldan çevirmek için çevrim şartlarına göz atmalısınız. Bu bonusu sadece 1 kere 1.75 orandan çevirmeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra bonusu paraya çevirmiş olursunuz. Kupondan elde ettiğiniz kazanç hesabınıza aktarılırken ilk etapta sizlere verilen bonus hesabınızdan düşülür. Daha çok kazanmak için kombine kupon yapmanızı öneririz. Böylece ilk yatırım bonusundan tam anlamıyla faydalanmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir