Betorder 205 Oldu – Betorder205 Giriş – Betorder205.com

Betorder 205 giriş adresi açıldı. www.betorder205.com bağlantısını kullanmanız durumunda Betorder205 sitesine girebilirsiniz.


Betorder 205 sitesine yaptığınız yatırımlar için çevrimsiz bonus kazanabilirsiniz. Şu anda aktif olan bir kampanyaya bağlı olarak yatırımlarınıza %15 oranında çevrimsiz bonus veriliyor. Bu bonus yapacağınız tüm yatırımlar için geçerlidir. Bonus hesabınıza otomatik olarak aktarılmaz. İşte bu nedenle bonustan istifade etmek için canlı destek hattına bağlanmanız gerekiyor. Bonustan en fazla 300 TL olarak faydalanabileceğinizi ifade etmeliyiz. Bu da 2.000 TL’lik bir yatırımla maksimum bonus tutarına ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. 2.000 TL yatırım yaptığınızı varsayarsak hesabınıza aktarılacak para 2.300 TL olacaktır.

betorder 205

Betorder205 Sitesinden Çevrimsiz Bonus Kampanyası

Betorder205 oyuncuların oldukça hoşuna giden bir bonus kampanyasıyla üyelerin karşısına çıktı. Çevrim şartsız bonuslar her zaman avantajlıdır ve mutlaka alınmalıdır. Çünkü bu bonuslar doğrudan anaparayı arttırmayı sağlar. Diğer bonuslar için genelde çevrim şartları belirlenir ancak bu bonusta böyle bir şart yoktur. Tıpkı anaparanız gibi sadece 1 kez çevrim yapmış olmanız para çekmeniz için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir