Betorder 207 Oldu – Betorder207 Giriş – Betorder207.com

Betorder 207 adresiyle işlem yapınız. www.betorder207.com bağlantısını kullanırsanız Betorder207 sitesine hemen erişebilirsiniz.


Betorder 207 Avrupa organizasyonları için verdiği bonusun aynısını Süper Lig için de veriyor. Bu bonusu almak için kombine kupon yapmış olmanız gerekiyor. Kombine kuponlar yapan üyelere bu bonus sunuluyor. 3 maça kadar kombine kupon yapan oyuncular 50, 4 maça kadar kombine kupon yapan oyuncular 150, 5 maça kadar kombine kupon yapan oyuncular ise 250 TL bonus alabilirler. Kupona eklediğiniz bahislerin oranı 1,50 – 1,55 – 1,60 olmalıdır. Daha düşük oranlarla kombine kupon yapsanız bile bonustan faydalanamazsınız.

betorder 207

Betorder207 Süper Lig Kombine Bonusu

Betorder207 size sunduğu Süper Lig bonusu sayesinde kombine kupon yapmanıza vesile olabilir. Bildiğiniz gibi kombine kuponlar daha fazla kazandırır. Çünkü çarpan oran sayısı çok daha fazladır. Bu da oranın daha yüksek olmasını sağlayacağı gibi kazancı da arttıracaktır. Aldığınız bonus çevrim şartlı bir bonus olacak. Bir kupon yapmalı ve kuponun oranının en az 6 olmasını sağlamalısınız. Böylece aldığınız bonusu da çevirirsiniz. Çevrimi yapılan bonustan elde edilen kazançlar çekilebilir. Bonusu çevirmek için sadece 30 gününüz vardır, lütfen bonus iptal olmadan çevrim işlemini tamamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir